Naujienos // Garsenybės gurmaniškame vakare skanavo po sekso valgyti skirtą sūrį
2017-02-08

Garsenybės gurmaniškame vakare skanavo po sekso valgyti skirtą sūrį

Į parduotuvę „Masters of Cheese“ atvyko vedybų planuotoja Kristina Kaikarienė, muzikos prodiuseriai Martynas Tyla ir Neringa Zeleniūtė, VMG online vadė ir rašytoja Agnė Pačekajė su vyru, dainininkė Viktorija Sutkutė, vedybų planuotoja Liucina Rimgailė su vyru renginių vedėju Tadu Rimgaila, renginių organizatorė Erika Purauskytė, marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė.


Mano šeima labai mėgsta gurmaniškus produktus. Todėl į Kauną grįšiu su lauktuvėmis: sūriu su trumais, džemu, – pasakojo vakaro viešnia. Visoje Europoje renginius ir vedybas organizuojanti moteris nepraleidžia progos paskanauti vietinių gurmaniškų gėrybių. Įmantrius sūrius, prie jų derančius pagardus K.Kaikarienė perka įvairiose specializuotose parduotuvėse. – Gal tai atrodo ir nesvarbu, tačiau man patinka, kai parduotuvės asortimentas būna sudėliotas estetiškai.“


D.Filmamavičiūtė juokavo, kad kuo sūris aitriau kvepia, tuo jai labiau patinka. Mano vyras atidaręs šaldytuvą klausia, kas ten taip smirda. O ten būna mano sūris“, – juokėsi D.Filmanavičiūtė. Ji džiaugiasi atradusi ir lietuviškus sūrius, kuriuos perka vienoje turgaus krautuvėlėje: „Nors visi žino sūrius iš Prancūzijos, tačiau reikia nepamiršti ir mūsų krašto. Man labai patinka avies sūris su pipirais. Džiaugiuosi ir didžiuojasi, kad mes tobulėjame šioje srityje.“ Vakaro metu didelių liaupsių sulaukė rožinio pelėsio sūris „Vieux Pane“, kurį prancūzai vadina seksualiu sūriu. Legenda byloja, jog anksčiau sūrių mylėtojai jį valgydavo po sekso.
Ar jau turite 20 metų?